Członkowie PTTK O/M „Siarkopol" w Tarnobrzegu

I N F O R M A C J A

dla członków PTTK O/M „Siarkopol” w Tarnobrzegu

 Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z powyższym informujemy że Wykaz członków PTTK Oddział Miejski „Siarkopol” w Tarnobrzegu jest dostępny w biurze Oddziału.

Zarząd Oddziału